ÖVRIGT / Diverse / Barnvagn 10695123
*
nr 1069 5123
Barnvagn
1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:42:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 23:11:22
1
350 kr
13/11 00:27:39
2
150 kr
13/11 00:27:39
1
200 kr (Budbetjänt)
14/11 13:47:38
3
300 kr
14/11 13:47:38
1
350 kr (Budbetjänt)
14/11 17:53:21
3
450 kr
14/11 18:23:08
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barnvagn
-
7259 Barnvagn
modell äldre
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40
*
Barnvagn
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5123
Barnvagn
1950-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 23:11:22 | 1 | 350 kr |
13/11 00:27:39 | 2 | 150 kr |
13/11 00:27:39 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
14/11 13:47:38 | 3 | 300 kr |
14/11 13:47:38 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
14/11 17:53:21 | 3 | 450 kr |
14/11 18:23:08 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barnvagn
-
7259 Barnvagn
modell äldre
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40